29/06/2015
Friterm Ailesi Yazın Gelişini Kutladı…
Friterm Geleneksel Yaz Pikniği bu yıl da coşku içinde çalışanlarımız ve aileleri ile birlikte 23 Mayıs tarihinde Beykoz Cumhuriyetköy’de gerçekleşmiştir.

Bir şenlik havasında geçen geleneksel yaz pikniği, Friterm’in büyük bir aile olduğunu gösteren, küçükten büyüğe herkesin eğlendiği bir etkinlik olmuştur. Friterm Sosyal Etkinlik Komisyonu & Gezi Kulübü olarak piknikte gün boyunca çeşitli aktiviteler yapılmıştır.
Çocuklar için kurulan oyun alanında trambolin, tırmanma duvarı, oyun parkının yanı sıra palyaço, yüz boyama ve pamuk şeker standı çocukların neşesini artıran aktiviteler olmuştur.

Büyükler için ise çuval yarışı, halat çekme yarışı ve masa futbolu turnuvası düzenlenerek etkinlikler tüm güne yayılmıştır.

Öğleden sonra müzik grubu tarafından yapılan müziklerde her yaştan katılımcı eğlenerek vakit geçirmişlerdir.

Etkinlik süresince bize yer ve yemek ikramları ile katkı sunan Beyaz Bahçe işletmesi ve çalışanlarına, sağlık hizmeti için katkı sunan Özel Ses Ambulans Firmasına ve sağlık görevlilerine, müziği ile bizi sahnede alıkoyan Balkan Müzik Grubuna teşekkür ederiz.

Bu etkinliğin gerçekleşmesine emeği geçen başta Friterm Piknik Komitesi olmak üzere, tüm Friterm çalışanlarına teşekkür ederiz.

SEK/Gezi Kulübü olarak pikniğimize katılan ve eğlencemizi paylaşan tüm Friterm personeli ve ailelerine teşekkür ediyor, bundan sonraki etkinliklerde de buluşmayı arzu ediyoruz.